S námi se přání stávají skutečností!


O nás

My dokážeme postavit projekt přesně podle Vašich představ. Ať už se jedná o levný dům, kanceláře nebo třeba rozsáhlá rekonstrukce, jsme vám k dispozici. Jsme realizovali desítky zakázek, na jejichž konci byli vždy spokojení zákazníci. Vždy kvalitní materiál a profesionálně vyškolený personál jsou zárukou té nejvyšší kvality.

Kompletní výstavbu či rekonstrukci menšího rozsahu realizujeme vlastními silami včetně veškerých odborných prací (zednických, instalatérských, elektrikářských a malířských). V případě vašeho zájmu vám rádi poskytneme odborné poradenství jak z oblasti výběru materiálu, tak designového řešení jednotlivých prvků interiéru.

Intenzivně spolupracujeme s bytovými  projektanty a architekty a s řemeslníky z oboru tesař, klempíř, elektrikář, plynař.

Hlavní cíle

Naším cílem je poskytování kompletních služeb ve stavebnictví, dobrá pověst, vstřícné jednání s klienty a  zajištění komplexních služeb pro naše zákazníky.

Ze zkušenosti víme, že:

  • každé stavební dílo je individuální
  • každý investor má speciální požadavky
  • ke každé zakázce je nezbytně nutný odborný, komplexní a individuální přístup

Zaručujeme vysokou kvalitu prováděných prací, dokonalou profesionální úroveň jejich provedení a garanci za provedené dílo.

Nerozlišujeme malé a velké investory. Každý, kdo požaduje stavební práce, je pro nás stejně důležitý a má právo na plné uspokojení svých požadavků.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.